Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki 'cookies'.
Oznacza to, że mogą one być zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących 'cookies' w używanym oprogramowaniu. ×

EPIFANES Foul Away (samopolerująca farba antyporostowa)

 

Samopolerująca farba antyporostowa niezawierająca związków miedzi, cyny (TBT) oraz biocydów. Zapewnia gładkie i czyste dno przez cały sezon i jednocześnie zapobiega powstawaniu grubej powłoki kolejnych warstw farby na kadłubie. Nadaje się do zastosowania na wodach słodkich i słonych. Farba ta może być nakładana na wszelkie farby przeciwporostowe zarówno twarde jak i samopolerujące po ich przeszlifowaniui odtłuszczeniu. Nadają się do użycia na kadłuby drewniane, laminatowe, stalowe i aluminiowe. Można ją także nakładać na niezwiązane (wciąż lekko lepkie) farby epoksydowe albo na Epifanes Interimcoat. Nałożenie trzech warstw (225 mikronów suchej powłoki) zaleca się dla osiągnięcia efektu bardzo długiej ochrony kadłuba. Farba musi wyschnąć przez min. 18 godzin przed wodowaniem. Nie ma maksimum.

  • Czas schnięcia: 6 godz. przy 18°C (każda warstwa) - ostatnia warstwa 18 godz.
  • Wydajność: 750 ml na 8 m2
  • Rozcieńczalnik: nie rozcięczać
  • Kolory: biały, czarny, niebieski, czerwony, rudy i zielony
EPIFANES Foul Away (samopolerująca farba antyporostowa)

HEMPEL’S HARD RACING 7638

 

Charakterystyka

HEMPEL’S HARD RACING 7638 jest winylową farbą przeciwporostową zawierającą związki miedziawe i organiczne bioaktywne składniki.

Zalecane stosowanie

Jako farba przeciwporostowa na łodzie wykonane z włókna szklanego, drewna, stali i żelbetu. Nie stosować na aluminium i inne lekkie stopy metali z wyjątkiem gdy system gruntujący o minimalnej grubości 350µm jest nałożony jako warstwa oddzielająca farbę przeciwporostową od metalu. HEMPEL’S HARD RACING 7638 jest przeznaczony do wód o umiarkowanej zdolności porastania.

Do góry