Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki 'cookies'.
Oznacza to, że mogą one być zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących 'cookies' w używanym oprogramowaniu. ×

EPIFANES Epoxy filler 1300 (dwuskładnikowa)

 

Szczególnie wytrzymała, lekka, odporna na wodę i chemikalia, bezwonna, dwuskładnikowa szpachla na bazie żywicy epoksydowej, która nie kurczy się po stwardnieniu. Nadaje się do stosowania nad i pod linią wodną na laminaty, drewno, jak również stal i aluminium. EPIFANES Epoxy Filler 1300 nadaje się do pokrywania w jednym procesie roboczym powierzchni pionowych do 2 cm grubości warstwy, zaś przy powierzchniach poziomych nie ma żadnych ograniczeń. Przed obróbką należy składnik B wymieszać dodać do składnika A, który uprzednio również należy wymieszać, a następnie oba składniki wymieszać razem do uzyskania jednolitego koloru. Proporcje objętościowo 1:1 (wagowo 80 części komp. A 50 części komp. B) Po całkowitym stwardnieniu szpachli, nadaje się ona po uprzednim wyszlifowaniu i odtłuszczeniu do pokrycia dwuskładnikowym systemem EPIFANES. Najniższa temperatura przyrządzania wynosi 12°C, a dopuszczalny czas użytkowania po wymieszaniu ok. 30 do 60 minut w zależności od temperatury.

  • Czas schnięcia: 24 godz. przy 18°C
  • Kolor: biały
EPIFANES Epoxy filler 1300 (dwuskładnikowa)

HEMPADUR EPOXY FILLER 35250

 

Charakterystyka

HEMPADUR EPOXY FILLER 35250 jest dwuskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym, epoksydowym kitem szpachlowym, który po całkowitym utwardzeniu odporny jest na wodę, węglowodory alifatyczne i produkty pokrewne.

Zalecane stosowanie

1. Jako kit szpachlowy na metale, twarde drewno, żelazo-cement, włókno szklane i inne materiały. Na duże powierzchnie, szczególnie odpowiedni na gładkie posadzki.
2. Jako wypełniacz porów w połączeniach spawanych, ubytków kawitacyjnych w śrubach napędowych statków, stępkach i podobnych.
3. Do napraw osmotycznych uszkodzeń w kadłubach poliestrowych wzmocnionych włóknem szklanym.

Do góry