Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki 'cookies'.
Oznacza to, że mogą one być zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących 'cookies' w używanym oprogramowaniu. ×

HEMPEL'S TEAK OIL 6757

 

Charakterystyka

HEMPEL’S TEAK OIL 67571 jest oparty o żywice alkidowe i oleje schnące o niskiej lepkości.

Zalecane stosowanie

Na nowe drewno tekowe i drewno tekowe impregnowane produktami opartymi na oleju (na powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne). Nie odpowiedni na drewno lakierowane.

YACHTICON TEAK OIL GOLDEN CLASSIC

 

Olej i impregnat do teaku z pigmentami koloru. Nadaje ciepły złoty kolor. Zapewnia długotrwałą ochronę przeciw UV, wodzie i wodorostom etc. Bardzo skuteczny. Szybko schnie. Można stosować na zewnątrz i w kabinie. Odporny na słoną wodę. Zgodny z normą DIN 53 160 i EN 371.

Sposób użycia

Wstrząsnąć dobrze przed użyciem! Dokładnie wyczyścić drewno z pomocą YACHTICON TEAK CLEANER. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie delikatnie zetrzeć i usunąć kurz oraz tłuszcz. Nałożyć dokładnie TEAK OIL szczotką. Pozostawić na około 12 godzin do wyschnięcia.
Zawartość wystarczająca od 5m2 do 10m2.

Składniki

Dyspersja wosku na bazie wosku i rafinowanych naturalnych olejków

Środki ostrożności

Przechowywać zamknięte poza zasięgiem dzieci.

YACHTICON TEAK OIL GOLDEN CLASSIC

YACHTICON TEAK SUPERCLEANER

 

Bez trudu usuwa brud, tłuszcz, olej, algi, pleśń i inne zabrudzenia w powierzchni pokładu. Przywraca naturalny blask poszarzałym i starym pokładom. Nie zawiera kwasów. Prosty i łatwy w użyciu. Tradycyjna formuła. Bardzo wydajny.

Sposób użycia

Spłukać pokład wodą. Dodać sporą ilość (około 30ml) YACHTICON TEAK SUPERCLEANER do wiadra z wodą (około 8l). Zetrzeć pokład twardą szczotką i poczekać przez około 15 minut przed ponownym spłukaniem. W przypadku mocnych zabrudzeń, zwiększyć odpowiednio ilość koncentratu.

Porady dotyczące zastosowania

YACHTICON TEAK CLEANER szybko i trwale przywraca naturalny kolor pokładowi. Zabezpieczać wyczyszczony pokład za pomocą YACHTICON TEAK OIL GOLDEN CLASSIC albo CLEAR. Nałożyć twardą szczotką albo szorstką gąbką.

Składniki

<5% anionowy surfaktant, terpeny cytrynowe, środki zagęszczające, środki konserwujące, mydło

Środki ostrożności

Przechowywać zamknięte poza zasięgiem dzieci.

YACHTICON TEAK SUPERCLEANER

YACHTICON TEAK OIL CLEAR

 

Olej i impregnat do teaku bez pigmentów koloru. Zapewnia długotrwałą ochronę przeciw UV, wodzie i wodorostom etc. Bardzo skuteczny. Szybko schnie. Można stosować na zewnątrz i w kabinie. Odporny na słoną wodę. Zgodny z normą DIN 53 160 i EN 371.

Sposób użycia

Wstrząsnąć dobrze przed użyciem! Dokładnie wyczyścić drewno z pomocą YACHTICON TEAK CLEANER. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie delikatnie zetrzeć i usunąć kurz oraz tłuszcz. Nałożyć dokładnie TEAK OIL szczotką. Pozostawić na około 12 godzin do wyschnięcia. Zawartość wystarczająca od 5m2 do 10m2.

Składniki

Dyspersja wosku na bazie wosku i rafinowanych naturalnych olejków.

Środki ostrożności

Przechowywać zamknięte poza zasięgiem dzieci.

YACHTICON TEAK OIL CLEAR

Do góry